بازدید: 7618 بازدید
بازی فورتنایت چیست؟

به نام خدا

امروز میخواستم درباره ی بازی فورتنایت(fortnite) با شما صحبت کنم پس تا آخر مطلب همراه من باشید!

 

بازی فورتنایت(fortnite) را شرکت اپیک گیمز(epic games) منتشر کرده و این بازی بخش (chapter) دوم هست و در حال حاضر از این بازی 17 فصل (Season) میگذره و 10 فصل(Season) در داخل بخش(chapter) اول و 7 فصل(Season) آن در بخش(chapter) دوم هست و  هر فصل(Season) اون به مدت چند ماه هست که در هر فصل(Season) تعداد ماه ها زیاد یا کم میشه.

سبک بازی شوتر هست و شما در یک دنیای بزرگ باید با 100 نفر مبارزه کنید. شما میتونید به چند صورت بازی کنید یعنی تک نفره(Solo) ، دو نفره (Duos) ، سه نفره و چهار نفره(Squad) بازی کنید البته بازی به این چیز ها ختم نمیشه و شما در بخش کریتیو(creative) بخشی که شما میتونید دنیای خودتون رو بسازید یا تو دنیا های دیگران بازی کنید و حالت(mood) های مختلف بازی کنید مثل قایم باشک و …

این بازی برای PS5 – PS4 – PC -Xbox – Mobile- Nintendo switch وجود دارد.

به دلیل مشکلات بین شرکت اپیک گیمز(epic games) با اپ استور و گوگل پلی این بازی از این گوگل پلی و اپ استور حذف شده و فقط شما میتوانید این بازی رو در لانچر(Launcher) خود اپیک گیمز(epic games) دریافت کنید که برای ورود به سایت اپیک گیمز(epic games) روی اینجا کلیک کنید.

فورتنایت

برای دانلود بازی بر روی کامپیوتر خود باید از لانچر(Launcher) خود اپیک گیمز(epic games) دریافت کنید که برای ورود به سایت اپیک گیمز(epic games) روی اینجا کلیک کنید.

بهترین سیستم برای بازی فورتنایت

برای دانلود بازی برو روی پلی استیشن 4 و 5 و Xbox به فروشگاه(Store) خود این کنسول ها مراجعه کنید.

این بازی رایگان است ولی پرداخت درون برنامه نیز دارد که شما میتوانید با خرید وی باکس(V-Box) که پول بازی است تبر، لباس، کوله پشتی، رقص و بتل پس خریداری کنید ، استارتر پک و چیز های مختلف دیگر نیز وجود دارد که باید با دلار خریداری کنید یعنی لازم به خرید ویباکس(V-Box) نیست.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و به دردتون خورده باشه❤

ممنون از سایت خوب آکاره

مطالعه بیشتر